Microlino-LITE 45 KM/H-0
Microlino-LITE 45 KM/H-0
Microlino-LITE 45 KM/H-2
Microlino-LITE 45 KM/H-3
Microlino-LITE 45 KM/H-4
Microlino-LITE 45 KM/H-5
Alle 14 foto's

Microlino LITE 45 KM/H

LITE 45 KM/H ELECTRISCH 95KM RIJBEREIK! EYECATCHER LED-VERLICHTING VERWARMING

Specificaties van deze Microlino

Deze Microlino LITE 45 KM/H met 5 km op de teller, heeft het bouwjaar 2025 en heeft als transmissie automaat. De uitvoering is: LITE 45 KM/H ELECTRISCH 95KM RIJBEREIK! EYECATCHER LED-VERLICHTING VERWARMING

€ 17.179,-

Financieren € 339,- p./m.
Vraag offerte aan
Vraag proefrit aan
Vraag inruilvoorstel aan

Alles over deze Microlino LITE 45 KM/H

Geen autorijbewijs, geen wegenbelasting en zelfs geen benzine! Deze elektrisch aangedreven minicar heeft echt alles wat u van een stadsauto vraagt! Bij de uitrusting van deze Micro horen onder meer LED koplampen en LED-achterlichten.
Deze Microlino is te verkrijgen in de kleuren Berlin Anthracite (€499,-) en Venice Blue (€0,- standaard). Daarnaast is hij ook uit te rusten met een Zonnedak (€690,-).
Verder is dit voertuig te upgraden met het Premium Interior Pack (€690,-). Hiermee ​rust u de ​auto onder andere uit met ​een ​vegan leder interieur met canvas afwerking, bekerhouders, bluetooth speaker, telefoonhouder en vloermatten!


Natuurlijk kunt u de kwaliteiten van deze auto pas echt beoordelen na een proefrit. Neem nu contact met ons op, dan zetten wij hem voor u klaar.



Wij zijn officieel dealer van Toyota, Lexus en Ford en meer dan 45-jaar een begrip in de regio. Bel voor meer informatie 038-2009310 zie ook: www.autobedrijfvanleussen.nl




Kies naast zekerheid bij de aankoop van uw volgende Toyota ook voor kwaliteit, betrouwbaarheid en goede service en verzeker uw Toyota bij Toyota Polis. Profiteer van volledige ontzorging: - Uw dealer als vast aanspreekpunt, - Geen eigen risico, - Tot 5 jaar aanschafwaarde dekking en – Reparatie met originele Toyota onderdelen. Neem contact op met ons verkoopteam voor alle informatie en mogelijkheden.




Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. 

Vertrouwd & transparant

  • Officiele merkdealer

    Officieel dealer van de automerken Toyota, Lexus, Ford en Microlino

  • Complete mobiliteitspartner

    Van onderhoud en reparaties tot leasing en financiering, klanten kunnen voor alles op één adres terecht.

  • Vertrouwd familiebedrijf

    Al onze vestigingen staan bekend om zijn persoonlijke benadering en klanttevredenheid,ervaar het zelf!

  • Duurzaam en innovatief

    Specialist in hybride en elektrische voertuigen, met deskundig advies over de nieuwste duurzame mobiliteitsoplossingen.

  • Alle reviews
Vertrouwd & transparant
10,0

Fantastisch

Onlangs RAV4 gekocht bij VanLeussen Zwolle. Van offerte tot het sluiten van de koop, alles werd vlot afgehandeld. De offerte voor de Toyota verzekering was ook heel concurrerend en die
Verder lezen
24-05-2025
Hans, Zwolle
10,0

Goede ervaring!

Al jaren heb ik mijn auto in onderhoud bij Toyota van Leussen in Raalte. Daarin zijn ze altijd behulpzaam en meedenkend. Als er iets is, hoef ik niet lang te
Verder lezen
11-05-2025
Melanie, Deventer
LITE 45 KM/H

Microlino LITE 45 KM/H

LITE 45 KM/H ELECTRISCH 95KM RIJBEREIK! EYECATCHER LED-VERLICHTING VERWARMING

€ 17.179,-
Interesse

Opties en accessoires

Opties

Overige

  • Kleur mat
  • LED achterlichten
  • LED koplampen
  • Vouwdak

Offerte aanvragen

Proefrit inplannen

Vul hier je gegevens in en kies zelf een voorkeursdatum en tijd voor jouw proefrit. Je ontvangt van ons altijd een bevestiging per mail.

Gewenste datum en tijdstip

Gegevens

Contact

Opmerkingen

Inruilvoorstel aanvragen