Deze Lexus UX met 121.851 km op de teller, heeft het bouwjaar 2021 en heeft als transmissie automaat. De uitvoering is: 250h Business Line DAB+ AD-CRUISE NAVI 17' LM-VELGEN BLUETOOTH APPLE/ANDROID KEYLESS
Lexus UX 250h Business Line in de chique kleur Sonic Titanium met Black Tahara bekleding en originele 17 inch velgen.
De Lexus is voorzien van ingebouwde navigatie en ondersteuning voor Apple carplay/android auto. Ook heeft deze Lexus een DAB+ ontvanger voor kraakheldere radiozenders.
De auto is voorzien van adaptieve cruisecontrol met stuurhulp en verkeersbordherkenning. De led koplampen beschikken over een grootlicht assistent.
Uiteraard beschikt deze Lexus over een parkeerhulpcamera achter. Instappen gaat erg makkelijk met het Keyless entry systeem.
Prettig ontvangst. To the point communicatie. Vlot tot akkoord gekomen. Heb zowel Gerrit als de dame van de receptie als zeer klant - service gericht ervaren.
04-06-2025